The Age of Customer

Konference Customer Experience 2017

Pojďte s námi na cestu z rušné pražské ulice přes CX kuchyni přímo do obýváku vašich klientů. Uslyšíte příběhy o smysluplnosti zákaznické zkušenosti plné inspirace a zážitků, ve kterých se nakonec klient vždycky stává králem.

7

inspirativních speakerů

2

zážitkové diskuse

4

smysluplné workshopy

19. – 20. 6. 2017

HOTEL BOSCOLO PRAGUE

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Pavel Řehák

Direct

Muž, který chce změnit svět k lepšímu. Muž, který to nejen říká, ale také dělá. To je Pavel Řehák. Pracoval v elitní poradenské firmě McKinsey, působil v České pojišťovně, z toho tři roky jako CEO. Z korporátního světa ale odešel, aby pomohl založit investiční fond VIGO Investments. Na konferenci s námi bude sdílet příběh Directu, pojišťovny, kterou s klidným srdcem doporučíte vlastním rodičům.

Tomáš Peťovský

Uber

Světoběžník, sportovec a technologický nadšenec, který si velmi dobře uvědomuje, že každou technologii nakonec používá člověk. To je Tomáš Peťovský, CEO Uberu. Po 9 letech v irském Google se vrátil na Slovensko, aby službou Uber zjednoduššil lidem cestování. A aby zlepšil fungování měst.

PROGRAM

Registrace

Kapacita této unikátní akce je bohužel již vyprodána. Můžete nás ale sledovat na Facebooku, navštívit naše obměsíční Business snídaně a těšit se spolu s námi na CX konferenci 2018. 

 

V případě zájmu kontaktujte, prosím, Terezu Slavíčkovou na telefonu  +420 604 154 920 nebo na e-mailu  tereza.slavickova@clientology.cz.

CLIENTOLOGY PARTNER
6 900
  • Kč bez DPH
  • Tento typ vstupenky už bohužel není dostupný
EARLY BIRD
7 900
  • Kč bez DPH
  • Tento typ vstupenky už bohužel není dostupný
ZÁKLADNÍ VSTUPNÉ
9 900
  • Kč bez DPH
  • Tento typ vstupenky už bohužel není dostupný

MÍSTO KONÁNÍ

Hotel BOSCOLO PRAGUE

Senovážné náměstí 13/991 (mapa)

110 00 Praha 1

 

KONTAKT

Tereza Slavíčková

tereza.slavickova@clientology.cz

+420 604 154 920

 

Ročník 2016

POŘADATELÉ

PARTNEŘI

back to top